ING vs Cat Vehicles

ING
2 - 9
CAT VM

W piątej kolejce rundy wiosennej 2 Ligi mierzyły się ze sobą drużyny ING i CAT VM. Już od pierwszych chwil spotkania goście narzucili swój rytm gry, atakując z determinacją i precyzją. Ich szybkie akcje ofensywne przynosiły efekty, doprowadzając do bramek w szybkim tempie i już po 10 minutach prowadzili 0:4. Gospodarze próbowali się odgryzać, ale przez braki kadrowe grali jednego zawodnika mniej, co skutecznie uniemożliwiało im nawiązanie równorzędnej walki. W pierwszej połowie udało im się zdobyć honorową bramkę, jednak nie dawało to dużych nadziei na poprawę sytuacji po zmianie stron. W drugiej części meczu sytuacja na boisku nie uległa zmianie, CAT VM nadal kontrolował przebieg gry. Jego skuteczność w ataku była imponująca, co zaowocowało kolejnymi trafieniami. Pomimo starań, obrońcy ING nie byli w stanie powstrzymać lawiny ataków przeciwnika. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gości 2:9.